Metallic skirt.

22:37


Od jakiegoś czasu obserwuję zagraniczne portale modowe i mojej uwadze nie umknął fakt, iż mnóstwo stylizacji zawiera coś metalicznego. Metaliczne części garderoby nie są już tylko zarezerwowane dla Sylwestrowej nocy, czy też karnawału. Można je śmiało nosić też na co dzień.
Moją uwagę najbardziej przykuła metaliczna plisowana spódnica midi. Wspominałam już o niej w poprzednim poście (który był 3 miesiące temu - WSTYD) o wyprzedażach. Muszę przyznać, że połączenie jest skromnego, wręcz pensjonarskiego kroju z tak wyrazistym i ekstrawaganckim materiałem daje mieszankę wręcz wybuchową.
...
For a while I've been observing fashion pages and I couldn't help but notice that there are plenty sets including a metallic element out there. A metallic item is no longer reserved only to New Year's Eve or the carnival. You can fell free to wear it also on the daily basis. I was instantly drawn the most to the metallic pleated midi skirt. I have already mentioned it in my previous entry (which was 3 months ago - SHAME) on sale. I must admit that its simple, modest cut paired with those extravagant downright flamboyant material gives a true explosive.

Metaliczna spódnica midi zawładnęła Fashion Weekami i ogólnym street stylem. Popatrzmy.
...
A metallic midi skirt took over the Fashion Weeks and the street style in general. Let's see:

Street Style:


Można też zobaczyć jak gwiazdy upodobały sobie ten trend.
...
Celebrities also befriended this trend.
Alexa Chung
Alexa Chung
Solange Knowles
Kate Bosworth
Krysten Ritter
Rita Ora
Selena Gomez
Vanessa Hudgens
Dakota Johnson
Wydaję mi się, że metaliczna plisowana spódnica to dobry wybór zarówno na co dzień do trampek, czy też na większe wyjście do szpilek (a Wam, która opcja bardziej przypadła do gustu).
...
I think that it is a good choice not only as an extravagant piece in the casual outfit with sneakers, but also in more elegant setting with heels (which one do you prefer).

Metaliczna plisowana spódnica to nieoczywisty wybór i podejrzewam, że tylko dla odważnych (jak w niej wychodzę ludzie nadal dziwnie się na mnie patrzą), ale jeśli lubisz bawić się modą i nie boisz się eksperymentować jest to zdecydowanie wybór dla Ciebie. Popatrzmy na propozycję.
...
This skirt seems not so obvious and I think that only those who are more bold would wear it (I still see weird looks on me from strangers when I wear it). But if you like to play with fashion and you're not afraid of a little experiment then by all means - buy it. Let's look at my choices.

Twoja kolej/Your turn:
Warehouse, £26 (ok. 128 PLN), www.asos.com
ASOS, £26 (ok. 128 PLN), www.asos.com
TFNC, £39,20 (ok. 194 PLN), www.topshop.com
TOPSHOP, £34 (ok. 168 PLN), www.topshop.com
Love, £34 (ok. 168 PLN), www.topshop.com
Glamorous, £26 (ok. 128 PLN), www.topshop.com
Mango 119,90 PLN, www.mango.com
Forever21, €25 (ok. 107 PLN), www.forever21.com
Reserved, 99,99 PLN, www.reserved.com
ZARA, 199 PLN, www.zara.com
ZARA, 99,99 PLN, www.zara.com
ZARA, 99,99 PLN, www.zara.com
ZARA, 199 PLN, www.zara.com
H&M, 229 PLN, www.hm.com
BONUS:
Jeśli nie jesteś nazbyt odważna, a podoba Ci się plis wczoraj przechadzając się po sklepie zauważyłam taką bezpieczniejszą wersję plisowanej spódnicy, w formie....sukienki. Wydaję mi się, że wygląda to bardzo ciekawie i będzie pasować idealnie to trampek. Co sądzicie o takiej alternatywie?
...
If you're not so brave yet you still love the pleated trent then I have found something perfect for you. It's not a skirt, but rather a......dress. But still it does the job. In my opinion it looks quite interesting and it'd ideal with sneakers. What do you think of this option?
Reserved, 119,99 PLN, www.reserved.com 

Nie wiem jak Wy dziewczyny, ale ten trend całkowicie do mnie przemówił i jestem nim zachwycona. Zachęcam Was zatem do metalicznego szaleństwa i zainspirowania się. Czekam na Wasze opinie.
...
I complete love this trend. How about you? I want to encourage you to go a bit crazy and inspire yourselves. I can't wait for your comments.
Magdaphoto credit: Google Images, Pinterest, online stores as stated above

You Might Also Like

8 komentarze

 1. Love these pics, they look great! You will like to see more fashion from here.

  OdpowiedzUsuń
 2. Such a beautiful dress, the design and the fabric combo. Makes me want to be a little girl again so I could wear this long dress . And twirl around with pride!

  OdpowiedzUsuń
 3. Te stylizacje są cudowne! Wpisują się znakomicie w najnowsze trendy mody. Można tylko pogratulować gustu i trafności połączenia poszczególnych elementów. Kolorystyka również świetnie dobrana :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!!!!
   Zapraszam po więcej, wkrótce nowy wpis :)
   pozdrawiam
   TSR

   Usuń