Mini Dress.

15:20

No i już dzisiaj Sylwester. Każdy kocha ten dzień! Oczywiście, coś się wysypie zawsze. Nie wiem przysypie Ci auto, spalisz sukienkę żelazkiem..... Ale się nie przejmuj, bo i tak będzie dobrze. Zdążysz ze wszystkim. A na koniec położysz się do ciepłego łóżka i zaśniesz.... Zanim to wszystko, to musisz się do tego porządnie przygotować. Wstań o świcie, ubierz się i zaplanuj tą noc idealnie. Pewnie i tak wylądujesz przed telewizorem, ale to będzie noc Twojego życia! 
Sukienki sylwestrowe są świecące, bo to tak po prostu jest. Ty musisz błyszczeć i nie przejmować się tym co inni sądzą. Będą się gapić i tak :P
...
New Year's Eve is finally here. Everyone loves this day! Probably something can go wrong as usually. You're car won't start or you will burn your dress with an iron. But don't worry, everything will be fine. You will find time for everything. Eventually you will fall asleep in a warm bed.... Before all that you have to prepare meticulously. Wake up at dusk, get dressed and plan everything perfectly. Probably, you will end up in front of the TV, but it will be the night of your life!  

New Year's Eve dresses are sparkly - this is how it should be. You must shine and don't worry what everyone else thinks. They will stare anyhow. 

Your turn/Twoja kolej:
Reserved, 79,90 PLN, www.reserved.com
TOPSHOP, £36 (ok. 208 PLN), www.topshop.com
TOPSHOP, £35 (ok. 202,52 PLN), www.topshop.com
ASOS, £80 (ok. 462,90 PLN), www.asos.com
Wystrój się i zasiądź przed telewizorem, poczuj spokój i odpoczywaj.
Co powinnaś w taką noc założyć? Sukienkę! Im bardziej błyszczy tym lepiej :) 
...

Dress up and sit if front of the big screen, feel the calm and relax. What should you dress for a night like this? A dress! The more sparks the better :)
H&M, 129,90 PLN, www.hm.com 
Do tego czarne kryjące rajstopy i szpilki, jeśli chcesz, żeby było Ci ciepło w nogi. To Twój wybór. Rozgość się, idź do znajomych, albo zajrzyj tu. Są tu same sympatyczne osobistości. W telewizorze przez całą noc będzie SYLWESTER! Baw się, tańcz i niczym nie przejmuj. Krzycz jak jesteś pijany, a jak jesteś zmęczony to śpij.
...
Add black opaque tights to the mix if you want to keep warm and definitely heels. Make yourself at home, meet up with friends or come here. You will find plenty friendly faces here. There will be many interesting stuff on TV that night - it's NEW YEAR'S EVE after all. Party and dance and don't care about anything. Shout when you're drunk and sleep when you're tired.
Maya, £85 (ok. 491,83 PLN), www.asos.com
Windsor, $34,90 (ok. 136,15 PLN), www.windsorstore.com
Windsor, $37,90 (ok. 147,85 PLN), www.windsorstore.com
Jeśli nie masz jeszcze sukienki idź szybciutko do sklepu i kup! A jak nie masz kasy to sukienkę pożycz od przyjaciółki. Tuż przed przybyciem gości wszystko przygotuj, wyprasuj koszulę męża i wyciągnij swoją sukienkę. Baw się jak najlepiej przy tym! Nie myśl o wojnie ani głodzie podczas tej nocy. Rozluźnij się, wypij szampana i oglądaj do końca :) A na koniec połóż się spać.
Mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas tu jeszcze więcej, a The Style Researcher będzie rósł w siłę. Już Wasza w tym głowa! Wszystkiego Najlepszego w nowym roku!
...
If you haven't bought the dress yet, run to the store and do it! If you don't have the money, borrow from a freind. Before the party plan everything to the last detail: iron your husband's shirt and bring out your dress. Have fun doing it! Don't think about war or hunger, relax, drink champagne and stay up till the fireworks :) Finally, go to bed.
I hope that that next year there will be more of you here and The Style Researcherwill be on the rise. It's on you now! Happy New Year!

Magda

photos: Google Images, Pinterest, online stores as stated above 

You Might Also Like

2 komentarze

  1. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :). Informuje że zmieniła się nazwa bloga z dazzlingbookofstyle na http://aggiesangle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń