Rossmann Haul.

20:41


Jakiś czas temu w Rossmannie była cykliczna promocja -49% na kolorówkę. Wiem, że już trochę czasu minęło, ale wszystkie zakupione produkty chciałam najpierw przetestować zanim napiszę ten wpis. Rossmannowska promocja jak zawsze jest podzielona na 3 części:
  1. Twarz: podkłady, pudry, róże, bronzery i korektory do twarzy.
  2. Oczy: tusze, kredki, cienie i eyelinery.
  3. Usta i paznokcie: szminki, kredki, lakiery i odżywki do paznokci.
Nie jestem jakimś szaleńcem zakupowym jeśli chodzi o make-up, ale zdarza się taki czas, kiedy po prostu wiele produktów się kończy, a ta promocja to gratka dla każdej kobiety.
...
Some time ago a seasonal discount at Rossmann took place. It was 49% for all colour items. I know that a lot of time has passed, but prior to writing this entry I wanted to test these products. This discount is always divided into three parts each lasting about a week:
  1. Face: foundations, powders, blushers, bronzers and concealers.
  2. Eyes: mascaras, eye pencils, eye shadows and eyeliners.
  3. Lips and nails: lipstics, lip pencils, nail polishes and conditioners.

I am not a crazy shopper when it comes to makeup but there comes a time when some products just empty out. What a girl should do - just abuse the discount.
W pierwszym tygodniu wiedziałam, że muszę zaopatrzyć się w podkład do twarzy. Mam jeden ulubiony, o którym już wspominałam we wpisie Foundation. - jest to Rimmel Wake Me Up w odcieniu 100 Ivory. Preferuję lekkie podkłady o delikatnym kryciu i słyszałam, że bardzo dobry jest również Bourjois Healthy Mix i właśnie tego podkładu poszukiwałam na półkach. Nie było to łatwe zadanie ponieważ wszystkie jasne odcienie w jednym z Rossmannów były już wyprzedane, ale nie poddałam się i pognałam do drugiej drogerii, gdzie udało mi się znaleźć pożądany odcień 54 Yay!    
Cena regularna to 62,99 pln. Co daje ok. 32 pln w promocji.
...
The first week I knew that I needed to get my hands on a new foundation. I have one that is my absolute favourite which I mentioned here - Rimmel Wake Me up in 100 ivory. I prefer lighter foundations with a delicate cover and I heard great things about Bourjois Healthy Mix so that's what It was searching on the shelves. I wasn't an easy job while the lightest shades were already sold out. I didn't give up though and went to another Rossmann store in my town and there it was - shade 54 Yay!
Regular price is 62,99 pln. After discount about 32 pln.
Po stosowaniu tego podkładu przez około 3 tygodnie muszę z czystym sumieniem przyznać, że to bardzo dobry produkt. Jest to podkład dużo gęstszy i o bardziej żółtych (a nie różowych jak w przypadku Rimmela) tonach, ale pięknie się wtapia w skórę i nie pozostawia smug. Plusem też jest przyjemny zapach. Krycie jest rozświetlające i w pełni satysfakcjonujące. Jestem bardzo zadowolona. Czy któraś z Was go ma? Jakie są wasze wrażenia?
...
After using this product for about three weeks now, I need to admit with a clear conscience that this is a very good product. It has much more thicker and yellower (and not pink as with Rimmel) tones. It blends perfectly and leaves no streaks (but I think it's thanks to the way one applies foundation). The pleasent scent is also an advantage here. It is very brightening and fully satisfactory. I'm very happy with the end result. Does any of you have it? What do you think of it? 
Kolejnym produktem kupionym w pierwszym tygodniu jest wysławiany przez blogerki rozświetlacz Wibo Diamond Illuminator. Jest to mój trzeci rozświetlacz w kolekcji i zdecydowanie jest
najlepszy. Ma szampańsko-perłowy odcień i prezentuje się nieziemsko na kości policzkowej. Jego trwałość to kilka godzin, ale z godziny na godzinę intensywność tego produktu słabnie. Stosunek jakości do ceny jest naprawdę imponujący.
..
The second product that I invested in is a highlighter that many beauty bloggers are raving about - Wibo Diamond Illuminator. This is the third highlighter in my collection and it is definitely the best. It has a chamagne-pearl shade and it looks gorgeous on the maler bone. It lasts for a few hours on the cheeks, but its intensity softens by the hour. The quality to price ratio is impressive though.
Cena regularna to zaledwie 9,99 pln. Co daje ok. 5 pln w promocji.  
...
Regular price is 9,99 pln after discount about 5 pln. WOW!
Kolejny tydzień przyniósł promocję na kosmetyki do oczu. Tutaj mam tylko jeden produkt, który znałam już w delikatnie innej odsłonie, a mianowicie tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational w wersji Intense Black. Szczoteczka nie różni się niczym od tej standardowej, a i ta intensywnie czarna formuła moim zdaniem nie odbiega od oryginału. Dobra maskara za dobre pieniądze.
Cena regularna to 35,99 pln. Co daje ok. 18 pln w promocji.
...
Another week brought a discount for the eye products. I bought only one thing which I already knew and loved. This is the Maybelline Lash Sensational but an Intense Black version. The brush doesn't differ from the standard one it only has more intense formula or so it says. I didn't notice any difference. It's a good mascara for a good price.
Regular price is 35,99 pln. which gives about 18 pln. 
Najwięcej zakupiłam podczas ostatniego tygodnia promocji, bo aż trzy produkty do ust. Od kilku lat uwielbiam malować usta, lecz do tej pory używałam standardowych pomadek z błyszczącym wykończeniem. Tym razem chciałam spróbować szminek matowych. Jedna to standardowa wykręcana szminka z Maybelline Color Sensatonal Matte, w kolorze Magnetic Magenta 950.
...
The most stuff I bought was during the final week of the discount. For a few years now I've been really enjoying having a lipstick on my lips. So far I've tried only regular glossy lipsticks. This time I really wanted to try one with matte finish. One of them is a standard twist off lipstick from Maybelline Color Sensational Matte, in shade Magnetic Magent 950.
Jestem naprawdę pod wrażeniem tej szminki. Jest to bardzo dobrze napigmentowany produkt, który nie wysusza. Utrzymuje się na ustach kilka godzin nie ścierając się nawet podczas picia czy jedzenia. Tego właśnie szukałam.
...
I'm very impressed by this product. It is very pigmented and it doesn't dry out the lips. It lasts for a few hours and it doesn't smudge even when you drink or eat. This is what I was looking for.
Cena regularna to 29,69 pln. Co daje ok. 15 pln na promocji.
...
Regulr price is 26,69 pln after the discount it's about 15 pln.
Kolejny zachwalany produkt od Wibo to Million Dollar Lips, który wybrałam w kolorze 3. Jest to pomadka w płynie o matowym wykończeniu. Kolor jest mniej napigmentowany i należy nałożyć dwie cienkie warstwy aby wydobyć jego piękno. Również nie wysusza moich ust, ale utrzymuje się zdecydowanie krócej niż jej poprzedniczka. Aplikator jest trochę za duży jak na moje usta, ale z czasem można się przyzwyczaić. Ogólnie jak za taką cenę jestem zadowolona.
...
Another product with good reviews is Wibo Million Dollar Lips in the shade 3. It is a matte liquid lipstick. The shade is less pigmented than the previous one. You should put on two thin layers for it to pop out. It also doesn't dry out the lips which is great, but it lasts a lot shorter than maybelline. The tip is too big for my tiny lips but after a few tries you can get used to it. For such a low price it is a great product.
Cena regularna to 11,29 pln. Co daje ok. 6 pln na promocji. 
...
Regular price is 11,29 pln, which gives about 6 pln after discount.
Ostatni produkt to konturówka do ust Miss Sporty w kolorze Wine 001. Jest to zdecydowanie za twarda kredka do obrysowywania konturu ust, co bardzo utrudnia użytkowanie. Próbowałam też użyć jej do całych ust, niestety jest to niemożliwe ponieważ jest zbyt sucha i wysusza usta uwydatniając wszelkie ich niedoskonałości. Jest to jedyny zakup z którego nie jestem zadowolona i z czystym sercem nie polecam.
...
The last product is a lip liner from Miss Sporty in the shade Wine 001. It is much too hard to line the lips properly. I also tried it on the entire lips but it's way too dry and dries out the lips and shows off all its imprefections. It's the only item that I picked out that I'm not satisfied with. It's a no-no for me.
Cena regularna to 9,79 pln. Co daje ok. 5 pln w promocji.
...
Regular price is 9,79 pln which gives about 5 pln after discount.


To już wszystko co kupiłam na promocji -49% w Rossmannie. Mam nadzieję, że ten post był dla Was przydatny i sprawi, że przy następnej takiej promocji decyzja o wyborze konkretnego produktu stanie się wygodniejsza i szybsza. A Wy co kupiłyście podczas tej promocji? Podzielcie się swoimi zdobyczami w komentarzu.
...
These are all the products that I bought during the big 49% off in Rossmann. I hope that this post was useful for you and it'll make it easier for you to pick up colour products while shopping in a drugstore. And what did you buy? Let me know in the comments below.
Magda   

You Might Also Like

3 komentarze